پرسش‌های متداول

موضوع موردنظرتان را انتخاب کنید.

 • فایل سفارش چطور به دست من میرسه ؟

  در پکیج ها فایل دانلود دقیقا بعد از پرداخت براتون در دسترس هست و میتونید با وارد شدن به محصول روی لینک های دانلود بزنید و دانلود رو شروع کنید در طرح های لایه باز هم به همین شکل هست!

 • برای ارتباط با شما چه کاری باید انجام بدهم ؟

  با ضربه زدن بر روی تماس با ما میتوانید از راه های مختلف با ما در ارتباط باشید.

 • آیا در خرید محصولات فایل psd (لایه باز) وجود دارد ؟

  در فایل هایی که با نام ( فایل لایه باز ) ثبت شده است بله اما در محصولات دیگر شامل نخواهد شد و باید به صورت جداگانه خریداری کنید.

 • چقدر زمان میبره که پاسخ سوالاتمو بدید؟ چه ساعت هایی کار میکنید؟

  همکاران ما از ساعت ۹ صبح الی 8 شب مشغول به فعالیت هستند. در طی این ساعات، تلاشمون بر اینه که حداکثر طی مدت 11 ساعت پیام شما بررسی بشه. و سعی بر این داریم که در ساعات غیرکاری هم در سریعترین زمان پاسخگوی پیام های عمومی شما باشیم.

 • به فایل لایه باز طراحی نیاز دارم امکانش هست برام بفرستید ؟

  به طور کلی بر اساس سیاست های اجرایی مجموعه ما، ارسال فایل لایه باز مقدور نیست مگر محصولاتی که به صورت فایل لایه باز عرضه می شوند. اگر قصد دارید به عنوان آرشیو فایلتون رو نگهداری کنید، فایل لایه بسته با کیفیت مناسب براتون ارسال میشه. اما اگر واقعا نیاز به فایل لایه باز طرح دارید، میتونید با پرداخت مبلغ 50٪ مازاد بر رقم اصلی سفارش، فایل لایه باز رو هم از ما دریافت کنید.

 • اگر بعد از دریافت پکیج از محتوا خوشم نیومد چی؟

  پکیج ها همه دارای پیش نمایش و بخش توضیحات هستند و این باعث میشه که قبل خرید آگهی لازم رو از محتوای پکیج داشته باشید و محتوای پکیج تضمین شده است به همین دلیل بازگشت وجه امکان پذیر نیست!